Menü
Toplam 5 ürün bulunmaktadır.
Filtrele
254,00 TL
195,78 TL
Yakında Stoklarda
398,57 TL
309,15 TL
Yakında Stoklarda

Mercedes W168 Ön Takım ve Süspansiyon 

Aracın ön yürüyen aksamı güvenli ve doğru bir şekilde seyredebilmesi için oldukça önemlidir. Bu nedenle ön yürüyen diye tabir ettiğimiz alanda yer alan parçaların sorunsuz bir şekilde çalıştığından emin olunması gerekir. Bmw marketim sizler için her türlü Mercedes aracınıza olduğu gibi A Serisi W168 Kasa ön takım ve süspansiyon parçaları konusunda da yardımcı olmaktadır.

Mercedes W168 Ön Takım ve Süspansiyon 

Aracın seyir halindeyken düz ve eğimli yollarda en önemlisi virajlarda düzgün bir şekilde ilerlemesi ve sürüş esnasında konforu sağlayabilmesi çoğunlukla ön yüyen ile alakalı olmaktadır. Ön düzeni kusursuz olan bir araç size daha konforlu bir yolculuk, daha güvenli viraj geçişleri sağlar ve daha az bakım masrafı çıkartır. Bmw marketim neredeyse her araçta olduğu gibi Mercedes A serisi w168 kasa araçlarınıza da gerekli olan ön düzen takımlarını stoklarında barındırmaktadır. Aynı zamanda süspansiyon takımlarını da sizler için envanterinde bulunduran bmw marketim ile aracınızın arızalanmış ve eskimiş olan bütün parçalarını yenileri ile değiştirebilirsiniz.

Mercedes W168 Ön Takım ve Süspansiyon Modelleri

Rot, salıncak, bilye, rotil, ön amortisör, ve askı rotu olmakla birlikte ön takım pek çok farklı parçayı bünyesinde barındırmaktadır. Bu parçaların sorunsuz bir şekilde çalışması ve görevlerini tam olarak yerine getirmeleri konforlu ve güvenli bir sürüş için önem arz etmektedir. Bmw marketim stoklarında bulunan W168 a140, a160, a170, benzinli ve dizel araçlarınızın ön takım ve süspansiyon parçaları ile siz de aracınızda eksik veya arızalı olan bütün yıpranmış parçalarınızı değiştirebilirsiniz. Üstelik Türkiye'nin dört bir yanına kargo gönderimi yapan firmamız İstanbul içi kurye ile gönderimde yapmaktadır. Bmw marketim ile siparişini verdiğiniz parçayı kısa süre içerisinde tedarik edebilirsiniz. Aynı zamanda süspansiyon parçalarını da kolay bir şekilde siteden alarak aracınızın seyir halindeyken daha konforlu bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Mercedes W168 Ön Takım ve Süspansiyon Fiyatları

Uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri müşterileri ile buluşturan bmw marketim sayesinde A Serisi W168 ön takım ve süspansiyon parçalarını kolaylıkla temin edebilirsiniz.