Menü


Mercedes W246 Kaporta Parçaları Modelleri
W246 karoser dış parçaları arasında kayar özelliğe sahip olan ayna sinyali ledli bir biçimde satılıyor. Üstelik takım şeklinde olan ürün çok uygun fiyatıyla sitemizde. Ön silecek takımını, Bosch markasının kalitesiyle hemen satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra kasa kaput tutucu takozu, tamamen orijinal, yani Mercedes firmasının kalitesiyle üretildi. 4 Matic tip yazısını sitemizde bulabilirsiniz. Bu da orijinal olarak satmış olduğumuz ürünlerin içinde yer alır. Bijon saplaması ise Febi markasının üretimi. Hem ucuz hem de kaliteli.
Dış karoser parçalarından bir diğeri olan kasa kriko takozu, yüzde yüz Mercedes orijinal ürünü olarak dikkat çekmekte. Bagaj logosu zarar görmüş ya da çalınmış olan kişiler, bu sorunu en kısa süre içinde sitemizden sipariş vererek çözebilirler. Jant göbeğindeki orijinal Mercedes arması ise bir diğer satış ürünü olarak sitede bulunuyor. kaporta alanındaki sağ ve sol stop lambalarını sitemizden alın. Son derece uygun fiyatlı olan bu ürünler, Magnetti Marelli markası tarafından orijinaline sadık kalınarak üretildi. Ayrıca sağ,sol ledli stop lambası, sağ,sol ayna camı, sağ,sol ayna sinyali gibi ihtiyaç duyacağınız tüm ürünleri sitemizde bulabilirsiniz.

Mercedes W246 Kaporta Parçaları Fiyatları
W246 kaporta parçaları online şekilde satın alınıyor. Sitemizde farklı birçok marka tarafından imal edilmiş olan malzemelerin kalitesi son derece yüksek. Aksayan parçanın yerine alacağınız ürünün fiyatı çok pahalı olmamasıyla dikkat çekmekte. Online sistemler üzerinden hemen satın alma ve ödeme işlemini yapın. Kargo hızlı şekilde size yollanıyor.