whatsapp whatsapp

İç Donanım Parçaları

W202 Karoseri İç Parçaları
Sizin de bildiğiniz gibi de W202 kasaya sahip olan Mercedesler’in zamanla içerisinde bulunan karoser parçaları eskir. Bu kimi zaman hor kullanmadan kaynaklanırken kimi zaman ise kullanım ömrünü tamamlaması ile olur. bmwmarketim ise W246 kasaya sahip olan Mercedesler’de ihtiyaç duyabileceğiniz bütün karoser parçalarını bünyesinde barındırır.sizin için tedarik eder.

W202 Karoseri İç Parçalar
W202 kasa araçlarda karoser parçaları çabuk bir şekilde yıpranabilir. Kullanım ömrünü tamamlayan bu parçalar görevlerini yerine getirememekle birlikte aracın içerisinde oldukça kötü bir görünüm oluşturur. Bu durumda yapılabilecek en iyi şey değer kaybı yaşamamak adına yeni parçalar ile değiştirmektir. bmwmarketim, W202 kasaya ait olan bütün karoser parçalarını bünyesinde barındırarak sizlere hizmet veriyor. Bu sayede kısa süre içerisinde eskiyen karoser parçalarını değiştirme ve aracı yeni bir görünüm kavuşturma imkânı buluyorsunuz. Üstelik satışı yapılırken eskiyen karoser parçaları fiyat düşüren unsurlar olmak yerine aracın değerini artırıyor.

W202 Karoseri İç Parçalar Modelleri
bmwmarketim olarak sitemizde ihtiyaç duyabileceğiniz bütün yedek parçaları kısa süre içerisinde bulabilirsiniz. W202 kasa Mercedes karoser parçaları da bunlardan birisi olup oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Tavan askısından kapı koluna, kapı anahtar cam düğmesinden klima tuşlarına kadar ihtiyaç duyabileceğiniz bütün karoser yedek parçalarını sitemizden bulabilirsiniz. Üstelik bu parçalar tamamıyla orijinal olup Mercedes fabrikasından çıkmaktadır. Bu sayede ileride trim sesi ya da yerinden oynama gibi problemler ile karşılaşmayı uzun kullanım ömrünün tadını çıkarabilirsiniz.
W202 Karoseri İç Parçalar Fiyatları
Neredeyse her üründe olduğu gibi W202 kasa Mercedes karoseri iç parçaları da fiyat değişkenliği gösterebilir. Uygun ve adil fiyat politikasını misyon olarak benimseyen bmwmarketim aklınıza gelebilecek her türlü yedek parçaya düşük fiyatlarla ulaşmanızı mümkün kılıyor. Sadece bununla da kalmayıp Türkiye'nin her bölgesine ücretsiz kargo gönderimi yaparak daha uygun fiyatlar ile istediğiniz yedek parçaya erişme imkânı veriyor. Ödeme yöntemleri konusunda da sizlere büyük bir kolaylık sağlayıp anlaşmalı olduğu bankalar ile bütün kredi kartları geçerli olup hızlı ve kolay bir şekilde parçayı temin etmenizi sağlıyor.

Lütfen bekleyiniz...