whatsapp whatsapp
Kapat

Fren Kategorisi

Marka

Seçilenleri Filtrele
Toplam 3 ürün bulunmaktadır.
Filtrele
Stoktakiler

-Fren Disk Ve Balata

Mercedes A Serisi W168 Fren Disk ve Balata 

Hareket eden her araçta fren ve sistemi en önemli ve hayati parçaların en başında gelir. Etkili ve kontrollü bir şekilde yavaşlayabilmek ya da durabilmek için frenler büyük önem arz eder. Yalnız fren disk ve balataları her üründe olduğu gibi belirli bir kullanım ömrüne sahiptir. Periyodik olarak değiştirilmesi ve sorunsuz bir şekilde çalıştığına emin olunması gereklidir. Bmw marketim sizler için A Serisi W168, Kasa A140, A160, A170, fren disk ve balata parçalarını sunar. Her türlü marka ve model fren sistemi parçaları en iyi kalite göz önünde bulundurularak sizlerin beğenisine sunulmuştur,

Mercedes A Serisi W168 Fren Disk ve Balata Modelleri

Otomobilinizdeki fren diski belirli süre kullandıktan sonra yıpranır. Zaman içerisinde artık eski performanslarını göstermeyip fren mesafenizin uzmansına sebep olur. Ya da yeteri kadar hareket etmeyen ve uzun süre bekleyen araçların disklerinde paslanma sorunu görülebilir. Bu gibi durumlarda güvenlik açısından bir sıkıntı yaşamamak için fren disklerinin sağlığı oldukça önemlidir. Aynı şekilde balatalarda belirli kullanım sonrası eskimekte ve ömrünü tamamlamaktadır. Bu iki parçanın periyodik olarak değiştirilmesi aracınızı güvenle sürebilmek için bir zorunluluktur. Bmw marketim ’de A Serisi W168 Kasa A140, A160, A170 dizel ve benzinli fren disk ve balata setlerinde textar, bosch, ferodo, jurid, orijinal yıldız, kutulu kalitesini dünyanın kabul ettiği oem fren parçaları üreten markalardan oluşturarak size uygun yedek parçayı Üstelik Türkiye'nin dört bir yanında aynı gün kargo ile gönderilmektedir.

Mercedes W168 Fren Disk ve Balata Fiyatları

Her üründe olduğu gibi fren disk ve balata fiyatları da çeşitli nedenlerden ötürü değişkenlik gösterebilmektedir. Bunun nedeni genellikle fren disk ve balatalarının markasıdır. Adil ve uygun bir fiyat politikasını benimseyen bmw marketim W168 fren disk ve balata setlerini en uygun fiyata ulaşma imkanını sizlere vermektedir.

Lütfen bekleyiniz...