whatsapp whatsapp
Kapat
Seçilenleri Filtrele
Toplam 0 ürün bulunmaktadır.
Filtrele
Stoktakiler

C220

Mercedes W202 Fren Disk ve Balata
Hareket eden her araçta olduğu gibi arabalarda da fren diskleri ve balataları oldukça önemli bileşenleri arasında yer almaktadır. Bunun nedeni kontrollü bir şekilde yavaşlamaya imkân tanımaları ve istenildiği zaman durmaya yardımcı olması olur. Yalnız her türlü parçada olduğu gibi fren diskleri ve balataları zaman içerisinde yıpranabilmektedir. Kullanım ömrünü tamamlayıp işlevini yerine getiremez hale gelirler. bmwmarketim sizlere tam olarak W202 fren disk ve balata konusunda yardımcı olmaktadır. Her türlü marka ve model araçta olduğu gibi Mercedes b serisi araçlarımız da gerekli olan yedek parçaları sizlere sunar.

Mercedes W202 Fren Disk ve Balata
Arabalarda yer alan önemli bileşenlerinden olan fren diskleri ve balataları görevlerini tam olarak yerine getirdiklerinde güvenli bir sürüşü garanti ederler. Nitekim istediğiniz zaman yavaşlama ve duruma imkanını sizlere sunmuş olur. Ama her üründe olduğu gibi fren disk ve balataları zaman içerisinde yıpranan parçalar arasında yer almaktadır. Özellikle aşırı kullanımlarda ya da hiç kullanmama durumlarında işlevlerini yitirirler. Böyle durumlarda güvenli bir sürüş için en kısa süre içerisinde değişmesi ve sorunun giderilmesi gerekmektedir.

Mercedes W202 Fren Disk ve Balata Modelleri
Neredeyse her üründe olduğu gibi fren disk ve balataları da farklı markalar tarafından üretilmektedir. Güvenli bir sürüş isteyen herkes de kaliteli ve birlikleri markaları tercih edip risk oluşturabilecek durumların önüne geçerler. bmwmarketim'de 2012 yılından beri sektöründe hizmet veren öncü firmalardan birisi olup, yedek parça konusunda rüştünü ispatlamış. Orijinal ve kaliteli parçaları sizlere sunup sağlığınızı ve güvenliğinizi önemsediğini göstermektedir. Siz de burada bulunan sayfa üzerinden bütün marka ve model araçlarımız olduğu gibi W202 fren disk ve balata çeşitlerine de bakabilirsiniz.

Mercedes W202 Fren Disk ve Balata Fiyatları
Gerçekçi ve uygun fiyat politikası benimseyen bmwmarketim W202 fren disk ve balata da dahil olmak üzere her türlü araca uygun yedek parçayı en iyi fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Üstelik Türkiye'nin dört bir yanına ücretsiz kargo imkânı sağlayıp kısa süre içerisinde siparişinizi sizlere teslim etmektedir.

Lütfen bekleyiniz...