whatsapp whatsapp
Toplam 0 ürün bulunmaktadır.
Filtrele
Stoktakiler

-B170

Mercedes W245 Motor Parçaları Modelleri

Birçok kişinin orjinal parça hassasiyetine sahip olduğunu bildiğimiz için Mercedes markasının kendi üretimi olan, yurtdışından ithal edilmiş malzemelere yer verdik. Bunların tümü, en kaliteli şekilde üretilmiş olup, firmamızın politikası çerçevesinde yüksek olmayan fiyatlardan satılır. Dizel oksijen lambda sensörü hem B180 hem de B200 marka araçlar için ayrı ayrı sitemizde  yer alır. Yüksek olmayan bir fiyatlandırma sayesinde, rahatlıkla siparişi verebilirsiniz.

 

Cdi modeller için üretilmiş olan lambda sensörünü satın almak sitemiz üzerinden basit. Aynı zamanda dizel motorlarda kullanılan turbo interkol hortumu, komple bir biçimde satışa sunulmuştur. Otomatik şanzımanların en önemli parçalarından birisi olan filtre seti, yüksek olmayan fiyatlar karşılığında satın alınır.

Daha düşük ücrete sahip ancak kalite anlamında yine beklentileri karşılayan farklı markalar da sitemizde. Bu durum size, çok geniş bir yelpaze içinden, bütçenize uygun bir seçim hakkını tanıyor. Ruville, INA, Bosch, ayd,elring,kolben,götze,federalmogul,tetik,supsan, gibi dünya markası firmaların ürünlerine göz atın.

 

Mercedes W245 Motor Parçaları Fiyatları

W245 motor parçaları, araçların çalışabilmesi için hayati derecede büyük bir öneme sahip. Bunların fiyatları piyasa ortalamasına göre çok pahalı değil. Yüksek fiyatlar ödemeden satın alma işlemini yapabilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli olan parçalar online şekilde elde edilir. Uygun fiyatlı olan malzemelerin

Lütfen bekleyiniz...