whatsapp whatsapp
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.
Filtrele
Stoktakiler

-A180 CDI

Mercedes W169 Ateşleme Sensör Valf Elektrik Ürünleri
Bir arabanın vazgeçilmez parçası olan motor pek çok farklı bileşeni bünyesinde barındırmaktadır. Ateşleme, sensör ve valf de motorun önemli parçalarıdır. Sağlıklı ve doğru çalışan bir motorda ateşleme, sensör ve valf gibi ekipmanlar kusursuz olarak görevlerini yerine getirirler. bmwmarketim 'de Mercedes W169 ateşleme sensör valf elektrik ürünleri gibi parçaları bünyesinde barındırarak sizlere yardımcı olmaktadır.

Mercedes W169 A180 CDI Ateşleme Sensör Valf Elektrik Ürünleri
Motorun çalışabilmesi için vazgeçilmezler arasında yer alan ateşleme, bobinler vasıtasıyla yapılmaktadır. Yüksek gerilim oluşturan bu elektrik ekipmanları aracın motorunun çalışabilmesi için gerekli olan ilk enerjiyi verir. Sensör ve valf gibi ekipmanlar da tam olarak burada devreye girmektedir. Valfler aracın silindirlerine gerekli olan yakıtı ileten önemli bileşenlerdir. Sensörler ise motor kontrol ünitesine bağlı olan ve aracın sorunsuz bir şekilde çalıştığından emin olan elektronik ekipmanlar olur. bmwmarketim geniş ürün yelpazesinde sizler için Mercedes A serisi W169 araçlarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz bütün ateşleme elektrik ürünlerini sağlamaktadır.

Mercedes W169 A180 CDI Ateşleme Sensör Valf Elektrik Ürünleri Modelleri
Teknolojinin gelişmesi ile birlikte otomobiller de daha akıllı hale gelmişlerdir. Artık eski usul sorun tespit etme yöntemleri kullanmak yerine sensörler gibi akıllı ekipmanlarla sorunun kaynağı kolay bir şekilde anlaşılmaktadır. Bu da sorunu tespit etmek için harcanan boş emek ve masraftan sizleri kurtarır. Bu yüzden W169 ateşleme sensör valf elektrik ürünleri doğru çalışması gereken oldukça önemli bileşenler arasında yer almaktadır. Aracınızın motorunda yer alan valfler doğru bir şekilde çalıştığında hiç tekleme veya gecikme yaşamadan motorunuz direkt çalışır. Sensörler de ateşleme esnasında oluşan sorunlar hakkında sizi anında bilgilendirir.

W169 A180 CDI Ateşleme Sensör Valf Elektrik Ürünleri Fiyatları
Pek çok farklı model ve marka aracın yedek parçalarını sizlere sunan bmwmarketim, Mercedes A serisi w169 kasa araçlarınız için de ihtiyaç duyabileceğiniz bütün ateşleme ekipmanlarını kolay bir şekilde tedarik etmenize imkân verir. Bu sayede yetkili servislerin aşırı pahalı olan fiyatlarına karşı kendinizi korumuş olursunuz. W169 ateşleme sensör valf elektrik ürünleri ve daha pek çok alanda hizmet veren bmwmarketim ile aracınızdaki bütün eksikleri uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.

Lütfen bekleyiniz...