whatsapp whatsapp
Kapat

Filtre Kategorisi

Marka

Seçilenleri Filtrele
Toplam 2 ürün bulunmaktadır.
Filtrele
Stoktakiler

A160

Mercedes A Serisi W168 A160 Periyodik Bakim Ürünleri 

Bir otomobilin uzun süre sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için gerekli olan periyodik bakımları önemlidir. Mercedes A serisi w168 kasa araçları da uzun süre kullanabilmek ve güvenle yola devam edebilmek adına periyodik bakımlarını zamanında ve doğru parçalar kullanarak yapmak oldukça önemlidir. Bmw marketim olarak sizler için W168 periyodik bakim ürünleri ve setleri hazırladık.

Mercedes W168 A160 Periyodik Bakim Ürünleri 

W168 Kasa A160 Aracınıza Periyodik bakımlar yapılırken de ihtiyaç duyulacak çeşitli yedek parçalar bulunmaktadır. Bunların başında A160, hava filtresi, A160, 668m, yağ filtresi, benzin filtresi, şanzıman filtresi ve klima filtresi gelmektedir. Zamanında değiştirilen filtreler araç içerisinde devir daim eden yağ, su ve hava gibi akışkanların temiz kalmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda dışarıdan alınan havanın temizlenerek klimadan verilmesine yardımcı olur.

Mercedes W168 Periyodik Bakim Ürünleri Modelleri

Aracın periyodik bakımının yapılmasının yanında bakım esnasında kullanılan yedek parçaların da orijinal ve kaliteli olması oldukça önemlidir. Bu nedenle sizlere Avrupa’nın önde gelen markalarından olan bosch, filtre, ve filtre setleri oluşturduk. bu setler aracınızın en iyi şekilde performans vermesine yardımcı olur. Aynı zamanda kullanım ömrünü uzatıp sizlere konforlu bir sürüş sağlar. Bmw marketim aracılığıyla siz de dilediğiniz W168 Kasa otomobilinize periyodik bakım ürünleri edinebilirsiniz. Üstelik Türkiye'nin dört bir yanına gönderim sağlayabiliriz.

Bmw marketim adil ve uygun bir fiyat politikası benimsediği için sizlere orijinal ve kaliteli yedek parçaları en uygun fiyata sunmaktadır. Siz de burada bulunan sayfa üzerinden W168 periyodik bakim ürünleri hakkında daha fazla bilgi alabilir ve beğendiğiniz ürünü kısa süre içerisinde satın alabilirsiniz.

Lütfen bekleyiniz...