whatsapp whatsapp
Toplam 0 ürün bulunmaktadır.
Filtrele
Stoktakiler

A160

Mercedes W168 Kasa Motor Şanzıman ve Şaft Takozları 

Araçlarda yer alan önemli bileşenlerinden birisi de takozlardır. Bilindiği üzere takozlar aracın şasesi ile önemli bileşenleri arası yanına yalıtkan görevi görürler. Kullanılmadığı takdirde ise yüksek momentum ve frekanslı motor, şanzıman ve şaft gibi bileşenler araca zarar verebilir. Bmwmarketim de Mercedes W168 kasa motor şanzıman ve şaft takozları gibi önemli yedek parçaları sizlere sunarak aracınızın eksiklerini tamamlamanıza yardımcı olur. 

Mercedes W168 Kasa Motor Şanzıman ve Şaft Takozları 

Genellikle kauçuk veya hidrolik parçalardan yapılan takozlar araç içerisinde yer alan hareketli ve yüksek frekansa sahip önemli bileşenlerin sürüş dinamiğini olumlu yönde etkilemeye katkıda bulunur. Motor, şanzıman ve şaft gibi yüksek momentumlu parçaları en iyi şekilde izole ederek aracın konforlu bir şekilde ürümesine olanak verir. Diğer yandan bu yüksek frekanslı parçaların vibrasyon nedeniyle diğer önemli parçalara zarar vermesinin önüne geçer. Mercedes W168 kasa araçlarda bu takozları etkin bir şekilde kullanıp sürüş konforunu artırmaktadır. bmwmarketim de Parçalar ise sizler için her türlü marka ve model araçlarımız da olduğu gibi Mercedes W168 kasa motor şanzıman ve şaft takozları konusunda yardımcı olmaktadır. İhtiyaç duyabileceğiniz bütün yedek parçaları sizlere sunup aracınızın konforunu ve güvenliğini artırmanıza olanak vermektedir.  

Mercedes W168 Kasa Motor Şanzıman ve Şaft Takozları Modelleri 

Takozlar, sürüş güvenliğini sağlamanın yanı sıra aracı konfor katan önemli bileşenler olmaktadır. Nitekim bu yüksek frekansa sahip hareketli parçaları en iyi şekilde izole ettiğinden şaseye ve doğrudan aracın içerisine bir konfor katmaktadır. Bu sayede çukurlardan geçerken veya bozuk yollarda ilerlerken normal araçlara kıyasla çok daha kaliteli bir sürüş deneyimi yaşanır. 

Mercedes W168 Kasa Motor Şanzıman ve Şaft Takozları Fiyatları 

2012 yılından günümüze hizmet veren bmwmarketim sektöründeki öncü firmalardan olmakla birisi birlikte Mercedes W168 kasa araçlarınız için ihtiyaç duyabileceğiniz bütün yedek parçaları sizlere sunar. Mercedes W168 kasa motor şanzıman ve şaft takozları konusunda da bütün ihtiyaçlarınızı karşılayan bmwmarketim dilediğiniz bileşene uygun fiyata hızlı bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olur. 

Lütfen bekleyiniz...